Szukaj na tym blogu

wtorek, 31 lipca 2012

Nieład w cenie

Lato w pełni, pora zatem pochylić się nieco nad nad letnimi fryzurami. Nie jest żadną tajemnicą, że latem stawiamy głównie na luźne, romantyczne upięcia i niedokładne sploty.

Letnia fryzura powinna być łatwa i szybka, a dodatkowo efektowna. Latem nie nosimy przecież czapek, dlatego fryzura powinna być bardzo twarzowa - należy pamiętać, że włosy to ważny element naszego wizerunku. Ważnym elementem jest dokładne, stylowe cięcie, które podkreśli naturalna urodę. Drugim ważnym elementem jest odpowiedni kolor, który podkreśli naturalny kolor cery i oczu. Oczywiście latem jak zawsze królują blondy :)

Duże pole do popisu mają zwłaszcza właścicielki długich włosów. Najmodniejsze w tym sezonie są oczywiście wszelkie warkocze. Moda pozwala bawić się splotami, dlatego możesz wykonać warkocz z całych włosów lub z części, z tyłu lub na boku, luźno lub ścisło - wszystkie chwyty dozwolone.

W upalne dni sprawdzą się zwłaszcza wysokie upięcia, które są wygodne oraz przynoszą ulgę podczas gorących dni. Możesz związać włosy w popularną palemkę albo zrobić kok na czubku głowy. Taka fryzura znakomicie sprawdzi się też podczas kąpieli czy wypoczynku na plaży - włosy nie będą Ci przeszkadzać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz